Засоби для шкіри навколо очей не допомагають: що ви робите не так?

Жінкам

Засоби для шкіри навколо очей не допомагають: що ви робите не так?

Коли я розповідаю про засоби для шкіри навколо очей, часто отримую в коментарях фідбек з гаслом «Так чому не намащуйся, воно не працює» або «Допомагає тільки блефаропластика». Це неправда. Якщо ситуація в ніжній зоні не дуже запущена, креми та патчі з нею справляються досить непогано.

Просто іноді ми самі звертаємося з ними не так. Кілька порад, які допоможуть вам отримати максимум користі від засобів для шкіри навколо очей, я сьогодні і розповім. Патчі: чому вони не діють? Добрий день! Мене звуть Оксана.

І тут я зображую Бетмена)Добрий день! Мене звуть Оксана. І тут я зображую Бетмена)Почнемо з патчів. Самі по собі ці кошти дійсно часто не несуть великої користі, крім зволоження і підтягування шкіри за умови, що вони прохолодні (але з тим же успіхом можна додати охолоджені чайні пакетики — здавалося б, навіщо витрачати більше?).

А ось якщо після патчів ви будете користуватися ще й кремом для області навколо очей, їх ефективність зросте в рази. Це як використовувати легку сироватку для шкіри — якщо наносити її соло, то результат буде менш прекрасним, ніж коли ви закриваєте засіб кремом. Патч по своїй суті та ж легка сироватка, але у форматі маски.

Креми: чому їх не завдають перед сном? Абсолютна більшість кремів для шкіри навколо очей варто наносити приблизно за годину до сну. Інакше вранці можна отримати набряклі повіки замість випрасуваних. Коли ми пильнуємо, крем вбирається по зонах нанесення.

Коли ми лягаємо спати, ми можемо спросоння потерти око, притиснутися до подушки і т. д, ненавмисно розмазавши його і на верхню повіку (на цю область креми ніколи не наносять!), і на слизову. У результаті вранці ми в кращому випадку не отримаємо результату, а в гіршому крем, який спрацював неправильно, залишить вам в подарунок припухлості і роздратування.

Сироватки: чому результат не видно? Складніше з сироватками для шкіри навколо очей (а саме вони за моїми спостереженнями дають кращий результат). Складніше, тому що мало хто читає спосіб застосування цього засобу і користується ним за звичкою як кремом — намазались як-те й зійде. Ось подивіться, яка в мене цікава сироватка.

Без інструкції не відразу і зрозумієш, як її правильно наноситьВот подивіться, яка в мене цікава сироватка. Без інструкції не відразу і зрозумієш, як її правильно наноситьА адже у кожної сироватки є свій секрет. Мені недавно на тестування надіслали новинку від Clarins Double Eye Serum.

У неї дуже цікаве завдання: попередньо треба розтерти рідина між подушечок пальців, а вже потім перенести на шкіру. Робиться так тому що сироватка складається з двох текстур — масляної і кремовою (до речі, за рахунок цього вона добре вбирається, відмінно живить тонку шкіру). Хлопці просили передати моїм читачкам, що завели в Дзене канал про косметику свого бренду і догляд в цілому, тому хто любить Clarins – підписуйтесь (ось тут посилання)Також дуже важливо правильно наносити засоби, а не просто розмазувати по шкірі навколо очей.

Взагалі розмазувати, втирати — це не про сироватки та креми для очей. Ніжними дотиками засобу трохи вдавлюють в область орбітальної кістки (це те місце під і над очима, де пальцем ви відчуваєте тверду кістку, а не жировий прошарок). Починають знизу, рухаючись від зовнішнього куточка до перенісся, потім зверху в протилежному напрямку — від перенісся до скронь.

Виходить масаж вкруговую. Частина, що залишилася на пальцях кошти можна нанести на «гусячі лапки» в куточках очей. Схематично зобразила звідки і куди рухаємося.

Починаємо з місця, де у мене палець)Схематично зобразила звідки і куди рухаємося. Починаємо з місця, де у мене палець)І ще один важливий момент Точніше, два: у використанні засобів для шкіри навколо очей важливі регулярність і бажано знайомство з ними на етапі «у мене поки що все більш-менш в порядку, але я хочу зберегти молодість надовго». З регулярністю все зрозуміло.

Якщо вчити англійську кожен день, то говорити на ньому почнеш набагато швидше, ніж ті, які приділяють увагу навчанню раз в тиждень. З кремами все точно також. Власне, ось та сама нова сироватка Clarins, мені вона сподобалася в підсумку, на осінь і зиму дуже хороша, т.

к. одночасно легка текстура і потужний составСобственно, ось та сама нова сироватка Clarins, мені вона сподобалася в підсумку, на осінь і зиму дуже хороша, т. к.

одночасно легка текстура і потужний составС раннім знайомством скажу так— у багатьох ситуаціях проблему легше попередити, ніж лікувати. Так, вилікувати теж можна, але буде довше, складніше і дорожче, ніж якщо почати користуватися відходом у більш ранньому віці. Але якщо моя порада для вас актуальне і Боржомі вже пізно пити, не турбуйтеся.

Все-таки б’юті-сфера ступнула далеко вперед. Той же свій Clarins для очей я відчувала і бабусі. Так, в 30-річну дівчину вона не перетворилася, але в цілому область навколо очей навіть у неї стала виглядати краще, менше пом’ятою, ніж до цієї сироватки.
Загалом, сподіваюся, що була для вас корисною) Дякую за увагу і лайки, з любов’ю і повагою, ваша Оксана!

Related posts

Leave a Comment