Як італійкам вдається зберігати красу і молодість у будь-якому віці: 5 головних правил, які ми можемо у них перейняти

Жінкам

Як італійкам вдається зберігати красу і молодість у будь-якому віці: 5 головних правил, які ми можемо у них перейняти

Кожна жінка незалежно від віку завжди хоче виглядати свіжо, молодо і привабливо. От тільки як цього добитися, знають не всі. Але, на щастя, є в світі країна, жительки якій живуть мінімум до 85 років, і завжди виглядають приголомшливо.

І ім’я їй – Італія.Тільки згадайте відомих актрис-італійок, які навіть будучи “пенсионерками” по зовнішності дадуть фору молодим і викликають захоплення у протилежної статі і донині.У чому ж секрети вічної молодості і свіжості цих спекотних красунь із Середземномор’я? Давайте розберемося.

1-й секретPhoto by on Spencer Davis UnsplashPhoto by on Spencer Davis UnsplashЗаключается в регулярному догляді за шкірою і волоссям, завдяки чому перша завжди залишається гладкою і сяючою, а другі густими і довгими. Італійки в захваті від олій і можуть виливати його на себе “тоннами”, починаючи від верхівки і закінчуючи кінчиками пальців, що вони з задоволенням і роблять. Крім того, вони рідко миють голову, тільки розведеним шампунем і практично не використовують фен.

2-й секретPhoto by Mateus Campos Felipe on Unsplash Photo by Mateus Campos Felipe on Unsplash Італійки воліють природну красу і вибирають, як кажуть “макіяж без макіяжу”. Тобто при наведення марафету вони за допомогою косметики тільки підкреслюють природні дані, не наносячи шари “штукатурки”. Перед виходом на вулицю красуні завжди використовують захисний крем, а також надягають сонцезахисні окуляри, щоб менше жмуритися.

3-й секретPhoto by Camille Paralisan on UnsplashPhoto by Camille Paralisan on UnsplashКаждую італійку в основному протягом життя супроводжує лише один парфум, з яким вона асоціюється у близьких людей. Колекції флаконів у них не побачити, парфуми обов’язково повинні бути індивідуальними і унікальними. 4-й секретPhoto by Heather Ford on Unsplash Photo by Heather Ford on Unsplash Полягає в збалансованому харчуванні.

Так як італійки проживають у такому неймовірному кліматі, вони воліють харчуватися овочами, морепродуктами, фруктами і горіхами, а фастфуд практично повністю виключають. Для уповільнення старіння вони вибирають фіолетові фрукти та овочі, так як в них містяться необхідні поліфеноли. Не менш корисні для молодості помаранчеві і червоні продукти.

5-й секретPhoto by Darko Mitev, Vladimir Fedotov, Sonnie Hiles on UnsplashPhoto by Darko Mitev, Vladimir Fedotov, Sonnie Hiles on UnsplashКонечно ж – у зовнішньому вигляді. Незважаючи на те, що весь гардероб у них складається практично з базових речей, італійки вміють поєднувати їх, а також ретельно стежать за якістю. Тобто вони воліють купувати речі на роки, а не те, що подобається, але може бути не носким.
Красуні завжди знають, куди яку сумочку краще підібрати, як не переборщити з аксесуарами і що модно в наступному сезоні.А як ви вважаєте, в чому секрет краси і молодості італійських жінок? Пишіть в коментарях. Читайте також:Жіночі хитрощі для краси, про яких чоловіки і не здогадуються – показую 5 девайсовКак статура впливає на перше враження про людину: результат соціального опитування і моя особиста думка

Related posts

Leave a Comment