Чому одні жінки без макіяжу виглядають красунями, а з макіяжем буфетницями і навпаки: Як оцінити себе і що робити

Жінкам

Чому одні жінки без макіяжу виглядають красунями, а з макіяжем буфетницями і навпаки: Як оцінити себе і що робити

Краса в наші дні асоціативно пов’язана з макіяжем. І уроків по макіяжу дуже багато, і косметики у продажу величезний асортимент. І всі намагаються нав’язати жінкам побільше макіяжу, а я піду в іншу сторону, і постараюся виділити мінімум макіяжу, який допоможе жінкам виглядати свіжо, молодо і красиво.

Ми поговорили про таку властивість зовнішності, як “Косметична ємність”, посилання на цю статтю шукайте в кінці цієї статті, там дуже багато цікавої інформації та яскравих прикладів! Статті можна читати в будь-якому порядку, але краще почати з тієї.Це важливо! Підпишись і постав лайк, адже мої статті найкорисніші з макіяжу! Все найцікавіше з’являється у мене, і тільки потім це криво переписують на більш великі канали. А чим більше лайків, коментарів та репостов, тим більше хороших статей для вас я зможу робити.

А тепер перевіряємо список “першої необхідності” в косметиці, якщо у вас такої проблеми немає, то макіяж на цю зону вам швидше за все не потрібен:1. Верхню повіку повинно бути темніше нижнегоНад жінками сміються, що ми зафарбовуємо синці під очима і малюємо їх над очима. Але фактично, тим, у кого верхню повіку разом з віями виглядає на багато темніше, насичений за кольором нижнього століття, дуже пощастило.

Так очі виглядають свіже і яскравіше.Тим же, у кого від природи тонка або пігментована шкіра під очима можна йти відразу 2 шляхами: 1. насичувати за кольором вії і крайку століття 2.

замазувати синці під глазамиОба заходи значно покращують вигляд, можна використовувати як разом, так і окремо, в залежності від індивідуального випадку.Косметичний мінімум: олівець чи фломастер для межресничной лінії суворо чорний. Туш для вій.

Кремові тіні або тінт як варіант самого швидкого і легкого макіяжу очей.Для синців під очима зараз є коректори консилери. Консилер – густий крем кольору шкіри.

Коректор – засіб по відтінку протилежне кольором синця, щоб нейтралізувати його по колористиці. Наприклад персикове, помаранчеве і т. д.

Коректор потрібен якщо колір нестачі занадто яскравий, пробивається через консилер! 2. Почервоніння, вінки, постакнеПрирода заклала нам певний механізм сприйняття оточуючих нас людей, і якщо людина червоніє, то він потенційно хворий. А якщо ми знаємо, що він не хворий, все одно залишається якийсь неспокій, внутрішній дискомфорт.

Тому, почервоніння на обличчі нас так сильно хвилюють, набагато більше, ніж варто було б! Шкіру, схильну до почервонінь необхідно захищати від сонця і впливу навколишнього середовища, для цього чудово підходять корейські BB-креми з високим рівнем сонцезахисту. Великі почервоніння покриваємо зеленої базою під макіяж, точкові коректорами зеленого кольору або консилером. Ще раз нагадую, коректор беремо тоді, коли консилер не справляється! Їх можна поєднувати на одній ділянці, спочатку тонкий-тонкий шар коректора, потім консилер.

Я зараз дуже ніжно люблю консилер від Dior, у нього великий обсяг, висока пігментація, і навіть на віковий шкірі з безліччю нюансів він працює дуже гладко, візуально надаючи шкірі не просто гарний колір, але й ніби пружність. Сама його підгледіла в роботах тих візажистів, чиїми роботами я страшенно захоплювалася, спробувала і дуже задоволена! Краще, ніж я уявляла! 3. Пігментація (і ми не милі веснянки)Жовто-коричневі плями перекриваємо базою під макіяж або коректором з фіолетовим або голубуватим відливом.

А в макіяжі уникаємо потім фіолетовий, ліловий і синій. Проблема в тому, що продуктів такого кольору дуже мало! Тому для прикладу наводжу GIVENCHY, база під макіяж наноситься на зволожену шкіру перед макіяжем. А пудра потрібна якщо ви задоволені своїм макіяжем, але через нього зовсім небагато проглядає жовтуватий відтінок.

Це такий засіб.. швидкого освіження особи.

4. Брови повинні бути темніше носогубної складкиРаньше я б написала, що брови повинні збігатися або бути трохи тепліше коренів волосся, але мода внесла коректування, в моді прояснені брови. Але ось вдаватися до цього варто тим, у кого немає темних складок і дуже глибоких зморшок.
Список на даний момент залишаю відкритим, але вважаю, що якщо опрацювати ці моменти (або природа зробила все сама), то жінка без решти макіяжу повинна виглядати вже дуже добре! Мені дуже потрібна ваша зворотній зв’язок, думку, цю теорію я формулюю вперше, і саме ви можете допомогти зробити її ще більш точної і робочої! Стаття про косметичну ємність! Відкриває очі на багато нюансів зовнішності та макіяжу!

Related posts

Leave a Comment